Ролетні ворота

Основні переваги ролетних воріт:

 • Ідеально підходять для об’єктів, де під’їзд до гаража займає невелику територію або в’їзд відбувається із тротуару.
 • Збереження єдиного стилю та кольору в будинку за допомогою встановлення на вікнах ролет в такому ж стилі та кольорі.
 • Ворота з автоматичним керуванням у разі відключення електроенергії можна відкрити ручним приводом, завдяки опції “аварійне відкривання”
 • Широкий вибір кольорових рішень дозволяє створити різноманітні варіанти поєднання воріт із фасадом будинку.

Ролетні ворота

Ролетні ворота – чудовий спосіб закрити практично будь-який отвір. Такі конструкції можуть використовуватися для встановлення на парканах, гаражах, складських приміщеннях. Залежно від призначення розміри воріт можуть відрізнятися. Щоб замовити встановлення конструкції, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з менеджером компанії.

Переваги ролетних воріт

Переваги, характерні для таких конструкцій:

 1. Компактність. Ролетні ворота згортаються в рулони, тому займають мінімум місця під час відкриття та закриття, в порівнянні з конструкціями розстібного типу. Саме полотно намотується на вал, розташований у захисному коробі.
 2. Простота конструкції. Навіть якщо ролетні ворота оснащуються хвірткою або дверима для входу у двір, їхній пристрій буде простим, з мінімумом складових елементів. Обслуговування таких пристроїв вимагає мінімуму витрат.
 3. Ефективний захист приміщення або дворового простору від несанкціонованого доступу та різних погодних впливів (снігу, вітру тощо).
 4. Довговічність. При правильному використанні та обслуговуванні ворота прослужать не один рік.
 5. Зручність. Автоматичні ролетні ворота керуються пультом або окремим вимикачем, завдяки чому їх експлуатація стає комфортнішою. При цьому вартість конструкцій не сильно збільшується, в порівнянні з механічним приводом або з іншими системами, що замикають.

Ручне управління виправдане для невеликих ролет, що купуються в кількості до 3 штук. Механічний привід зручніший для систем з невеликою вагою. Автоматичні види дозволяють користувачеві вибирати, як керувати конструкцією – одночасно воротами, хвірткою та дверима або кожним елементом окремо.

Переваги співпраці з нами

Причини купити ролетні ворота в компанії «Лінія комфорту»:

 1. Широкий асортимент. Пропонуємо величезний вибір ролетних воріт від “Алютех” та інших виробників. У нас можна замовити ролети для гаражів, дверей та вікон. Колір підбирається відповідно до дизайну екстер’єру будівлі.
 2. Лояльні ціни. Ми не тільки продаємо, а й виготовляємо ролети. Тож у нас можна замовити ворота будь-яких розмірів.
 3. Професійний підхід. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зв’яжіться з нашим менеджером.
 4. Великий досвід. За понад 12 років роботи нашими клієнтами стали тисячі українців, зокрема комерційних організацій.

Щоб зробити замовлення, оформіть заявку на сайті або зв’яжіться зі спеціалістом компанії за телефоном.

X