Гаражні ворота

Гаражні ворота від “Лінії Комфорту”

– відкриваються в один клік.
– працюють понад 17 років.
– не поранять, бо не мають гострих кутів.
– не защемлять пальці, бо з’єднання між панелями продумано до дрібниць.
– не впадуть на ногу чи на автомобіль завдяки продуманій системі безпеки.
– працюють безшумно.
– мають 50 варіантів дизайну.
– ми поставимо в будь-який отвір.
– не іржавіють і не вигоряють завдяки багатошаровому цинковому та лакофарбовому покриттю.
– не гнуться і не здуваються від перепадів температури і ультрафіолету.
– мають еластичний морозостійкий ущільнювач встановлений по всьому периметру. Ви заощаджуєте на опаленні взимку. Літом в гаражі підтримується комфортна температура.
– щільно прилягають до країв отвору, жодних протягів не буде.

Гаражні ворота

При облаштуванні в’їзної системи паркувального приміщення в першу чергу необхідно визначитися з її типом. Гаражні ворота представлені на ринку у величезному асортименті. Кожна конструкція має свої переваги та недоліки. Ми пропонуємо розпашні, рулонні та секційні ворота в гараж за доступними цінами. Щоб отримати консультацію та визначитися з вибором, зв’яжіться з нашим менеджером.

Особливості рулонних конструкцій

Ролетні гаражні ворота – ідеальний варіант для приміщень з обмеженою площею. Для підйомних систем використовуються металеві профілі. Між собою ламелі з’єднуються так, щоб під час підняття вони могли без проблем намотуватися на вал. Ламелі, що піднімаються, ховаються в коробі, завдяки чому займають мінімум місця. Його монтаж можливий як усередині, так і зовні, тому такі гаражні ворота, в принципі, можуть використовуватись для встановлення будь-якого приміщення.

Основні переваги рулонних конструкцій:

 • універсальність;
 • компактність;
 • невелика вага полотна;
 • ціна.

Але треба враховувати, що такі гаражні ворота не можуть оснащуватися хвірткою. У холодну пору року ролет може примерзнути до землі. Тільки за допомогою автоматичного механізму можна стулку підняти без пошкоджень.

Секційні системи та їх особливості

Такі конструкції завойовують ринок за рахунок таких переваг:

 1. Міцність. Основним елементом такої системи є алюмінієвий чи сталевий каркас. Якщо всередині передбачається пінополіуретановий наповнювач, гаражні ворота забезпечать збереження тепла у приміщенні. Такі секційні системи – оптимальний варіант для гаражів, що опалюються.
 2. Наявність еластичних ущільнювачів забезпечує герметизацію отвору та захист приміщення від протягу.
 3. При необхідності секційна стулка може бути обладнана панорамними вставками чи вікнами. Оснащення дверима з необхідною висотою порога зробить експлуатацію конструкції зручнішою.
 4. Невелика вага. Це дозволяє вручну опускати та піднімати гаражні ворота. Але якщо вони оснащуються електричним приводом, це зробить експлуатацію зручнішою.

Секційні системи «Алютех» та інших виробників займають мінімум простору у приміщенні у складеному вигляді. У відкритому положенні вони не загрожують проїзду, на відміну від розстібних конструкцій. Не можна не відзначити довговічність воріт. Базовий ресурс пружин, залежно від виробника, становить кілька десятків тисяч циклів. Установка конструкції можлива на будь-які типи отворів та стель. Однак секційні системи доцільніше встановлювати у приміщеннях з певним температурним режимом, де потрібно зберегти тепло, запобігти його втратам.

Переваги автоматики

Автоматичні гаражні ворота характеризуються такими перевагами:

 • зручність використання – для керування застосовується пульт або спеціальний вимикач;
 • надійність механізму – для фірмової автоматики характерний високий запас міцності;
 • комфорт у використанні;
 • безпека – автоматика може оснащуватися додатковими датчиками, які реагують на перешкоди під час закриття;
 • висока захищеність приміщення;
 • доступна вартість;
 • звуко- та теплоізоляція.

Щоб замовити встановлення механічних гаражних воріт або систем з автоматикою, оформіть заявку або зателефонуйте за вказаним номером. Пропонуємо великий вибір ролетів “Алютех”, “Каскад” або власного виробництва за прийнятними цінами. Також у нас можна купити віконні та дверні ролети, міжкімнатні перегородки, шлагбауми тощо.

X