Як вибрати якісні пластикові вікна

Багато пропозицій на ринку змушує серйозно задуматися про те, як вибрати пластикові вікна. Їх встановлюють на десятиліття, та й стоять сучасні конструкції не дуже дешево, що змушує зважити всі за та проти, перш ніж зважитися на покупку. Важливими критеріями вибору металопластикових вікон є:

  • показники шумоізоляції Необхідно, щоб у закритому стані вікна створювали сприятливу для відпочинку атмосферу. Особливо важливими є показники шумоізоляції, якщо ваша квартира або приватний будинок знаходяться недалеко від дороги, спортивного майданчика, навчальних закладів;
  • Енергоефективність. Під нею мають на увазі здатність конструкції утримувати тепло всередині приміщення та зберігати прохолоду влітку;
  • показники захисту від злому. Особливо актуальні для мешканців нижніх поверхів;
  • естетичність. Вікна повинні гармонійно поєднуватися з інтер’єром будинку та його зовнішнім оформленням.

Хороші конструкції відрізняються надійністю. Виробники надають ними заводську гарантію. При правильній експлуатації вікна функціонують без поломок або пошкоджень значно довше за гарантійний термін.

5 порад щодо вибору вікон

Головними структурними елементами віконної конструкції є профіль, склопакет та фурнітура. Саме від їхньої комбінації залежить рівень комфорту та тепла в будинку. Рекомендації щодо вибору пластикових вікон зводяться до 5 основних пунктів:

  1. Тип склопакету. Чим більше стекол у конструкції, тим теплішою вона буде. Оптимальні показники визначаються кліматичними особливостями регіону. Найчастіше у віконних конструкціях встановлюються дво- та трикамерні склопакети. Однокамерні моделі підходять для скління лоджій, альтанок та балконів.
  2. Кількість камер-перегородок у конструкції профілю. Впливає на показники тепло- та шумоізоляції. Трикамерний профіль зазвичай вибирають для технічних приміщень. П’ятимерний надійніше захистить від холоду та шуму.
  3. Ширина профілю рами. Оптимальним значенням вважається 58-70 мм. Цей показник забезпечить нормальну ізоляцію приміщення. У холодних регіонах встановлюють профілі більшого розміру.
  4. Особливості скла. Може бути армоване, загартоване, кольорове, вкрите плівкою, ламіноване, селективне. Додаткові покриття сприяють підвищенню енергоефективності, надійності та безпеки виробів.
  5. Тип фурнітури. Варто звернути увагу на наявність антикорозійного покриття, мікроліфта, протизламних елементів.

Поради, як вибрати металопластикові вікна, потрібно приймати з урахуванням особливостей розташування вашого приватного будинку чи квартири. Не завжди найдорожчі конструкції виявляються значно кращими за дешеві. Щоб раціонально розпорядитися власними фінансами, вибирайте якісні вироби з перевірених фірм. Помнете, що гарантія залежить не тільки від того, які вікна ви купите. Потрібно, щоб конструкцію правильно встановили.

X