Ролетні ворота

Основні переваги ролетних воріт:

– Ідеально підходять для об’єктів, де під’їзд до гаража займає невелику територію або в’їзд відбувається із тротуару.

– Збереження єдиного стилю та кольору в будинку за допомогою встановлення на вікнах ролет в такому ж стилі та кольорі.

– Ворота з автоматичним керуванням у разі відключення електроенергії можна відкрити ручним приводом, завдяки опції “аварійне відкривання”

– Широкий вибір кольорових рішень дозволяє створити різноманітні варіанти поєднання воріт із фасадом будинку.

Ролети на гараж

Ролети на гараж – інноваційне рішення захисту приміщення. Установка такої конструкції не тільки покращить зовнішній вигляд будівлі, вписавшись у його дизайн, а й забезпечить безпеку автомобіля. Рольставні виконані з невеликих металевих ламелей, які намотуються під час підняття на вал, що закривається алюмінієвим коробом.

Ролети на гараж прості в управлінні, використанні, їм не потрібне додаткове місце при встановленні. Їх можна монтувати як зовні отвору, і усередині. По периметру полотна прокладається ущільнювач, що забезпечує захист приміщення від холоду та інших несприятливих умов.

Основні переваги рольставнів

Рулонні ворота для гаража характеризуються такими моментами:

  1. Ролети не залежать від геометрії приміщення. Завдяки компактності, неважливо, чи є поруч місце для відкриття воріт.
  2. Висока стійкість до злому. У опущеному стані стулки нема за що підчепити. Додатковий замок забезпечує максимальний захист. Завдяки стійкості до злому гаражні ролети нерідко застосовуються для закриття складських приміщень.
  3. Звичайні ворота вимагають прибирання снігу поряд із гаражем. У випадку з рольставнями це не потрібно.
  4. Естетичність. Гаражні рольставні не вимагають особливого догляду. На відміну від звичайних воріт, які потрібно періодично підфарбовувати, ролети зберігають свій зовнішній вигляд довгий час, не вигоряють і деформуються на сонці. Достатньо 1-2 рази на рік мити ворота.
  5. Доступна ціна. Порівняно з секційними конструкціями, ціни на рольставні більш лояльні.

Крім того, гаражні ролети ремонтопридатні. У разі несправності кожну деталь або окремий елемент можна купити в магазині. При неакуратному обігу рольставні відновлюються самостійно завдяки простоті конструкції.

Профіль, що використовується при виробництві ролетів, має енергозберігаючі функції. Відповідно, взимку у приміщенні зберігається тепло, а влітку – прохолода. При необхідності рольставні можна оснастити системою автоматичного керування. Це дозволить відчиняти ворота дистанційно, з пульта, не виходячи із салону авто. Щоб купити гаражні ролети або отримати безкоштовну консультацію, зв’яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на сайті.

Як ми працюємо:

В нашому офісі Ви можете побачити зразки:

– захисних ролет
– гаражних воріт
– в’їзних воріт та хвірток
– автоматики для воріт
– шлагбаумів
– маркіз та сонцезахисних систем
– вікон

Ми зробимо швидкий попередній прорахунок ролет або воріт, надамо безкоштовну консультацію.

Виникли запитання?  Телефонуйте нам або надсилайте запитання на e-mail.

X