Перголи

Що таке перголи і для чого вони призначені: види та переваги

Прибудова до будинку або окрема конструкція з навісом називається перголою. Спочатку вона застосовувалася як опори для кучерявої рослинності, але сьогодні — це місце для відпочинку і приємного проведення часу на свіжому повітрі. Вироби є набірними конструкціями, які складаються з арок зі з’єднаннями з перекладин та брусів. Пристрої можна зробити самостійно, але краще купити перголи в нашій компанії «Лінія Комфорту».

Призначення конструкції

Призначення перголи залежить від її конструктивних особливостей. Вона може використовуватися як:

 • окрема альтанка для відпочинку;
 • навіс для ґанку та вхідних дверей, що забезпечує укриття від сонця;
 • прикраса домашнього саду;
 • опора для кучерявих рослин;
 • літній гараж для автомобіля.

Перголи є не тільки самостійними елементами ландшафтного дизайну, але й можуть розміщуватися поряд з будинком, забезпечуючи при цьому створення затишної тераси. Вони створюють гарне затінення, тому використовуються для відпочинку в літній період.

Різновиди установок

Конструкції мають широку популярність серед власників приватних будинків, фазенд та дач. Великий попит сприяє виготовленню навісів різних видів. Сьогодні перголи купити в Україні можна в нашій компанії, де представлений великий вибір. Їх класифікують за такими ознаками:

 1. Тип навісу. Вони бувають традиційними (з настилом у вигляді ґрат), гострими (дах у формі будиночка), арочними (напівкруглої форми), променад, похилими (зазвичай використовуються як прибудови до будинку) та у східному стилі (мають вигляд пагоди).
 2. Розміри та форма. Розмір залежить від площі ділянки, де планується їхнє розміщення. У нас можна вибрати як готові конструкції з певними розмірами, так і замовити їх виготовлення за індивідуальними параметрами. За формою виробу бувають прямокутні, круглі, кутові, квадратні та видовжені.
 3. Конструктивні особливості. Вони бувають з настилом з тенту, у вигляді навісів та козирків, ширми, тунелі, маркізи та альтанки.

Встановлювати перголи можна не лише на приватній території будинку чи дачі, а й у громадських закладах. Конструкція є готовим місцем для відкриття літнього кафе або ресторану.

З яких матеріалів виготовляються

Сьогодні перголи купити набагато вигідніше. Так як асортимент дійсно великий, їх можна підібрати за дизайном, кольором та іншими ознаками. Одним з найважливіших параметрів є матеріал, з якого вони виготовлені:

 1. Дерево. Найпопулярніший тип, з якого виготовляються різні варіанти конструкцій. Недолік полягає в схильності до руйнування дерева від впливу вологи, тому його потрібно регулярно обробляти.
 2. Цегла та камінь. Такі будівлі виглядають переконливо, вони міцні, надійні і привертають до себе увагу. Найкраще їх встановлювати на території з великою площею.
 3. Метал. Пергола з металу виглядає стильно і сучасно, а ще вона стійка до негативного впливу вологи і може служити десятиліттями, зберігаючи первісний вигляд. Розрізняють металеві та алюмінієві, їх ви можете придбати в нашій компанії. Різниця між ними не лише в ціні, а й у вазі. Вироби з алюмінію не вимагають міцного фундаменту, на відміну від конструкцій зі сталі.

Найбільш популярний варіант — пергола з металу, яка підходить під потреби та запити покупців.

Переваги розсувних моделей

Розсувні перголи на металевій основі особливо популярні. Адже, на відміну від моделей з ламелями, такі модифікації захищають не тільки від сонця, а й від дощу. Вони встановлюються як прибудова до будинку та замінюють літню терасу. На зиму розсувна конструкція навісу складається. Автоматичні моделі коштують більше, але вони дуже зручні, а також практичні в експлуатації.

Замовити виготовлення пергол можна в нашій компанії. Ми пропонуємо великий вибір варіантів за низькими цінами. В Україні клієнти можуть недорого та на замовлення придбати перголи для ресторанів, заміських будинків, веранд кафе, басейнів і терас, щоб насолодитися всіма перевагами від їх застосування.

X