Допомога у виборі дверей

Двері з металопластику чи алюмінію: які підвиди бувають, у чому переваги, як вибрати

При проведенні капітального ремонту, чи це приватний будинок або приміщення під офіс, часто замінюються і вхідні двері. Зазвичай застосовуються два основних варіанти — металопластикові моделі або алюмінієві. Обидва відрізняються тривалим терміном експлуатації та приємним зовнішнім виглядом, але другий пропонує більш вражаюче оформлення та низьку вагу у порівнянні зі своїми родичами з важчих металів.

І ось тут, незалежно від того, до якого варіанту ви придивляєтеся, виникає питання: як вибрати двері так, щоб вони прослужили довго і не стали викинутими на вітер грошима? Обидві категорії мають свої особливості, про які ми й поговоримо нижче.

Але насамперед вам необхідно зрозуміти, який розмір потрібен. Для цього варто викликати спеціалістів, які роблять виміри, якщо ви не хочете потім здавати виріб назад, вирубувати для нього більший прохід або, навпаки, закладати щілини й заливати їх будівельною піною.

Легкі та красиві

При підборі алюмінієвих рішень краще враховувати наступні корисні поради. Вам варто звернути увагу на те, конструкція тепла або холодна. Профіль першого варіанта має термоізоляційні матеріали, а також склопакет з газом, і не дає випускати нагріте повітря, а заодно ізолює від зайвих шумів. У другому випадку ви отримуєте виключно алюміній та звичайне скло, без додаткових опцій.

как выбрать дверь

Далі придивіться до типів. На вибір пропонується цілих три:

  • маятникові;
  • поворотні;
  • розсувні.

Останні складаються з однієї або двох стулок, встановлених на напрямних з коліщатками та застосовні у магазинах чи торгових центрах. Поворотні двері більш актуальні для будинку, офісу або громадського закладу і також мають дві або одну секцію — призначення залежить від дизайну. А ось маятникові відкриваються в обидва боки, і їх варто вибирати для людних місць.

Перш ніж остаточно зважитись на покупку, важливо також поцікавитися щодо якості фурнітури, вивчити саму конструкцію та потурбуватися, щоб полотно було рівним, щільно прилягало до рами та скрізь мало гумовий ущільнювач. Критично, щоб матеріал тут був сухим і без тріщин, інакше пропускатиме тепло. Ознайомитись з асортиментом можна тут.

Довговічні та доступні

Що стосується металопластику, то тут свої нюанси. Всі товари з цієї категорії можна сміливо ділити на три групи, які сильно відрізнятимуться своєю структурою побудови, методами виробництва і, як результат, кінцевою ціною. Варто розібратися, які двері вибрати вам.

Тут є:

  • вхідні для дому;
  • розсувні на заднє подвір’я або в альтанку;
  • для магазинів.

Якщо ви хочете вибрати хорошу модель першої категорії, то краще купувати з профілю товщиною 70 мм, який доповнюють склопакетами шириною до 40 мм з наповненням з аргону. Це оптимальне рішення, щоб зберегти тепло. У підкатегорії є як одностулкові, так і двостулкові.

выбрать хорошие двериДалі йдуть дорожчі панорамні рішення з розсувним механізмом. Їх встановлюють в альтанки або в задній частині будинку, з урахуванням малої міцності та високої ціни. Зупинити зловмисників вони точно не зможуть і досить дорогі у виробництві, тому застосовуються у комбінації з гідною охоронною системою. Бувають як холодними, так і теплими — перші краще використовувати у літніх, легких будівлях.

Якщо ви хочете вибрати хороші двері в магазин, то тут необхідно звернути увагу на моделі з більш простим дизайном і ламінацією без зайвих вишукувань, але з підвищеною міцністю. Оптимально брати ті, де є армування і фурнітура розрахована на великий цикл відкриттів/закриттів.

X