Нестандартні вікна: круглі, трикутні, зі складною геометрією

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

 

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

  1. Приймаємо заявку
  2. Консультуємо
  3. Виїжджаємо на замір
  4. Заключаємо договір
  5. Виготовляємо продукт
  6. Доставляємо виріб на об`єкт
  7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Де використовуються і для чого потрібні трикутні вікна?

Трикутні вікна та трапецієподібні відносяться до дизайнерських архітектурних елементів і використовуються у якості фасадного декору. Також вікна трикутної форми можуть використовуватись в оформленні інтер’єрів. Нерідко встановлюються із вітражним склопакетом.

Як відчиняються трикутні вікна та трапецієподібні?

Вікна трикутної форми та трапецієподібної переважно глухі, проте можна зробити їх відкидними – як декоративну фрамугу.

Чи можна зробити алюмінієві трикутні вікна?

Так. Трикутні вікна можна зробити як із металопластикового профілю, так і з алюмінієвого.

Чи є обмеження по склопакету для трикутних вікон?

Так є площа та кут: менше 25 градусів кут зробити не можна. Трикамерні склопакети також не використовуються в нашій кліматичній зоні, тому що вони дорогі та важкі. Натомість встановлюються енергоефективні двокамерні склопакети зі спеціальними напиленнями.

Нестандартні вікна: круглі, трикутні

Поряд із поширеними типами класичних прямокутних вікон, в архітектурі нерідко зустрічаються нестандартні вікна – конструкції геометричних форм, відмінних від квадрата: круглі, трикутні, трапецієподібні. Здебільшого такі вікна виконують роль декоративних дизайнерських елементів, іноді з додатковою корисною функцією фрамуг. Компанія Лінія Комфорту займається виготовленням та встановленням вікон понад 15 років. Власне високотехнологічне виробництво та професійні майстри – запорука якості та ідеального монтажу всіх вікон, що виготовляються нами. Ми виготовимо на замовлення вікна зі складною геометрією та встановимо «під ключ».

Які профілі та склопакети підходять для нестандартних вікон?

Незважаючи на зовнішню оригінальність, вікна нестандартних геометричних форм сильно обмежені у підборі профілів та склопакетів, а також методів відкриття. Ось їх основні особливості:

Глухі чи фрамужні. Зробити трикутне або арочне вікно поворотно-відкидним не вдасться – його конструкція для цього не пристосована! Та й загалом переважна більшість нестандартних вікон – глухі. Зі способів відкриття доступний відкидною, і то фрамугою стане далеко не кожне вікно. Круглі вікна мінімального діаметра, наприклад, лише глухі.

Алюмінієві чи металопластикові. Нестандартні вікна найчастіше роблять з металопластикового профілю, оскільки алюмінієвий жорсткіший і не дозволяє створити невелике кругле або трикутне вікно. З цією особливістю пов’язане ще одне обмеження – розмір. Для всіх типів нестандартних вікон він індивідуальний, залежить від профілю та склопакета. Нестандартні вікна зазвичай мають не широкий профіль з мінімальною кількістю камер.

Склопакет. Найчастіше для нестандартних вікон вибирають однокамерні склопакети. Це обмеження пов’язане з монтажною шириною профілю. Застосовують як прозорі склопакети зі стандартного флоат-скла, так і вітражні. Нестандартні прозорі вікна часто використовуються в напівпідвальних приміщеннях або як світлопропускаючі ілюмінатори в громадських вбиральнях, різних кабінках, на складах, при дизайні інтер’єрів як світлопопускаюча конструкція між приміщеннями. Поширеним декоративним елементом є нестандартні вікна із вітражним склом. Ними прикрашають собори, костели, театри, фасади та інтер’єри різних будівель.

Холодні чи теплі. Вікна нестандартної форми дуже рідко бувають енергозберігаючими через невелику монтажну ширину профілю, що диктує відповідні обмеження на склопакет. Круглі, трикутні вікна – це, перш за все, елемент декору, іноді з додатковою функцією фрамуги, тому там, де потрібне енергоефективне скління, їх краще не застосовувати.

Якщо ви вирішили встановити нестандартне вікно, фахівці компанії Лінія Комфорту проконсультують вас і допоможуть підібрати оптимальний варіант вікна з урахуванням ваших побажань і технічних особливостей віконної конструкції, а наші майстри виготовлять і змонтують нестандартне вікно.

X