Маркізи з падаючим ліктем

Чесна ціна на якісні маркізи від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість маркіз прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних маркіз та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Як ми працюємо

  1. Приймаємо заявку
  2. Консультуємо
  3. Виїжджаємо на замір
  4. Заключаємо договір
  5. Виготовляємо продукт
  6. Доставляємо виріб на об`єкт
  7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням маркіз. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

У чому особливість маркізи з падаючим ліктем?

Маркізи з падаючим ліктем – це керовані фасадні конструкції, призначені для захисту від прямих сонячних променів, вітру та опадів. Особливістю падаючих ліктьових систем є регульований кут нахилу, що дозволяє комфортно затінювати приміщення без втрати огляду.

Де встановлюються маркізи з падаючим ліктем?

Маркізи з падаючим ліктем встановлюються на вікна, скляні двері, балкони (особливо французькі та з панорамними склопакетами), на тераси. Конструкція є компактною і може легко замінити жалюзі або сонцезахисні ролети.

У чому переваги тканини для маркізи з падаючим ліктем?

Для виготовлення маркізи з падаючим ліктем компанія Лінія Комфорту використовує високоякісну акрилову тканину з тефлоновим покриттям (щільність 300 г/м²), завдяки чому маркіза має гідрофобні властивості і не промокає в дощ, стійка до перепадів температури і надійно захищає від прямих сонячних променів.

Маркізи з падаючим ліктем

Маркізи з падаючим ліктем – керовані фасадні конструкції, що захищають балкони, тераси, віконні та дверні прорізи від прямих сонячних променів, дощу та вітру. Особливість ліктьових систем із регульованим кутом нахилу – комфортне затінення приміщень без втрати огляду. Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досід у виготовленні тентових конструкцій та пропонує широкий вибір маркіз для приватного домогосподарства та бізнесу.

Переваги керованого навісу

Висувні маркізи з падаючим ліктем досить компактні. Завдяки спеціальному механізму намотування тканини вони займають у складеному положенні мінімум місця. Універсальна система кріплень (фасад/перекриття) і проста зміна кута нахилу визначають переваги керованих навісів:

  • маркізи, захищаючи приміщення та літні майданчики від атмосферних явищ, одночасно виконують декоративну й рекламну функції;
  • встановлення козирка з падаючим ліктем актуальне як для невеликих вікон і затишних балконів, так і для просторих терас;
  • автоматичне керування маркізою забезпечує плавну роботу висувного механізму й оптимальний натяг полотна.

Автоматика фасадної системи часто доповнюється кліматичними датчиками, які гарантують своєчасне висування навісу.

Висока якість полотна  – запорука довговічності маркізи

Тривалість служби маркізи з падаючим ліктем залежить не тільки від міцності сталевих важелів, оснащених спеціальними пружинами, але й від матеріалу, з якого виготовлене полотно навісу. Акрилова тканина з тефлоновим покриттям (щільність 300 г/м²) наділяє маркізу водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до перепадів температури та здатністю до самоочищення.

Асортимент кольорів, представлених у каталозі «Лінії комфорту», дає замовнику можливість підібрати відтінок матеріалу, що оптимально поєднується з фасадним опорядженням будівлі. Зносостійка тканина не вигоряє на сонці, зберігає насичений колір полотна та наочність рекламної інформації протягом усього терміну експлуатації маркізи.

X