Ковані ворота

Розпашні ворота з ковки

Підійдуть, якщо перед будинком або в’їздом на територію достатньо місця.

Конструкція проста –  зроблена з міцного металевого каркасу і двох стулок. Відкриваються назовні в’їзду або на територію будинку.

Переваги кованих в’їзних воріт:

  1. Можна поставити вбудовану хвіртку, щоб постійно не відкривати відразу дві стулки воріт. Це продовжує їх термін служби;
  2.  Автоматика спрощує життя: керуєте воротами, не виходячи з дому і машини. Хороша річ, особливо якщо на вулиці мінусова температура або йде дощ;
  3. Довговічність: конструкція не піддається корозії. Покривається в два шари фарбою «Hammerite» (Польща). Каркас кованих розпашних воріт виконаний зварювальним напівавтоматом – шви акуратні і практично не помітні.
  4. Елементи ковки на природну або геометричну тематику роблять будинок стильним і оригінальним;

Відкотні ковані ворота

Плюси відкотної конструкції:

– закриває широкі в’їзні проєми;

– витримує сильні вітрові навантаження;

– економить місце на ділянках з не великою територією заїзду.

 Полотно рухається вздовж паркану і машина впритул під’їжджає до воріт.

– стійка до пошкоджень – відкривається паралельно огорожі.

Мінус: потрібно місце для руху  конструкції по боках. Альтернатива – поставити на дві стулки з напрямком руху в обидві сторони отвору.

Каркас роблять з металевих труб і покривають фарбою. Рекомендуємо вибирати молоткову фарбу Hammerite. Вона стійка до корозії і на її фактурі не видно дефектів при використанні.

Відкотні ворота з ковки повністю або частково зроблені з кованих елементів. Грубий метал перетворюють на візерунки потрібного дизайну: природна тематика, геометрія і т.д. Також комбінують з іншими матеріалами – профнастил, полікарбонат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *