Автоматика для розпашних воріт

У нашій країні двійчасті ворота застосовуються як на приватних ділянках, так і на промислових, комерційних територіях. Стулки відкриваються всередину або назовні. Спеціальна автоматика для двійчастих воріт «Алютех» забезпечує ідеальний комфорт. Можна виділити кілька переваг:

  • ворота ефективно фіксуються приводом, що надає конструкції безпеку;
  • для відчинення не треба докладати фізичних зусиль. Достатньо натиснути кнопку на пульті дистанційного керування;
  • істотно спрощується процес відчинення воріт, що особливо важливо при поганій погоді.

Такі системи – це сучасні рішення. Головне – вибрати тип приводу.

Розрізняють два варіанти:

  1. Лінійний. Монтаж виконується по центру, знизу або зверху конструкції. У комплекті йде редуктор з черв’ячною передачею. Він працює практично безшумно. Для функціонування необхідний струм у 230 В. Якщо з технічних причин автоматичне відчинення не відбувається, то можна виконати його вручну. Лінійні приводи вирізняються тривалим терміном експлуатації, оскільки забезпечується уповільнення ходу в останній точці маршруту стулок. Ще один плюс – доступна ціна. В процесі відчинення стулки розкриваються на 90 градусів. Цей аспект обов’язково треба враховувати.
  2. Важільний. Максимально надійний і зносостійкий тип приводу. На відміну від лінійних, тут стулки відчиняються на 120 градусів, утворюючи хороший проїзд. Встановлення автоматики реально виконати самостійно. Завдяки спеціальним важелям завжди забезпечується плавний хід, тому немає потреби в уповільненні. Для функціонування потрібен змінний струм у 230 В або постійний у 24 В. У багатьох моделях додатково передбачається резервна батарея, що дозволяє автоматиці працювати у стандартному форматі в будь-яких умовах.

Сьогодні можна придбати найрізноманітніші системи автоматики. Є різні конструкції за масою, параметрами, інтенсивністю застосування. Бажано купувати механізми, здатні функціонувати при вимкненому живленні. Це корисно у разі виникнення форс-мажорних ситуацій. Купуючи комплект, покупець отримує всі необхідні елементи, зокрема пульт дистанційного керування. Якщо виникнуть труднощі з вибором, компетентні співробітники допоможуть прийняти правильне рішення, дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять.

X