Автоматика для відкатних воріт

Раніше електроприводи зазвичай застосовувалися тільки на виробничих об’єктах. Останнім часом вони все частіше стають частиною побутового комфорту. Автоматика для відкотних воріт працює на дистанційному керування. Прилади активно застосовуються для обладнання в’їзду на територію заміської ділянки, котеджу, в гараж. У приватному секторі такі системи особливо популярні, адже власники змушені сподіватися виключно на себе, коли йдеться про питання безпеки та комфорту.

Асортимент систем досить широкий. Але людині складно зробити правильний вибір, якщо в неї немає відповідних знань. Необхідно володіти інформацією про специфіку роботи автоматичних механізмів.

Особливості систем для відкотних воріт

Найчастіше конструкції оснащені пультом керування й електроприводом. Приєднуються прилади до будь-якого типу воріт. Використання такої технології дозволяє істотно економити час і забезпечує комфортний в’їзд. Автоматика для розсувних конструкцій випускається на ринок багатьма виробниками (наприклад, «Алютех»).

Привід використовується безпосередньо для відчинення воріт. Пульт дозволяє керувати автоматикою, не виходячи з автомобіля. Іноді прилади для зсувних воріт оснащуються фотоелементами, що забезпечують додаткову безпеку. До комплекту завжди входить унікальний пульт керування. Він кодується, тому іншим таким приладом не вдасться якось впливати на конструкцію.

Навіть найбюджетніша версія такої системи має робочий ресурс у 25 000 циклів зачинення та відчинення. Це приблизно 15 років роботи. Сьогодні без проблем можна купити автоматику для відкотних воріт за доступною ціною. Монтажем повинні займатися хороші фахівці, що чітко розуміють усі тонкощі та нюанси роботи. Не можна допускати навіть мінімальних помилок, відхилень від норми у процесі встановлення.

X