Автоматика для секційних промислових воріт

У XXI столітті комфорт цінується особливо високо. Автоматика для секційних воріт забезпечує оперативність і зручність відчинення. Монтаж здійснюється біля стелі або на вал. Обладнання різниться між собою за кількома параметрами: швидкість переміщення стулки, інтенсивність спрацьовування, показники крутного моменту.

При придбанні враховуйте площу полотна та його вагу. Для промислових об’єктів краще купувати автоматику зі ступенем захисту IP54. У комплекті передбачені пристрої для безпеки. Якщо по ходу руху виникають перешкоди, миттєво спрацьовують спеціальні фотоелементи, датчики. Пристрої з рівнем захисту конструкції IP65 підійдуть для експлуатації у складних умовах. Такі механізми надійно захищені від корозії, впливу хімічних речовин, атмосферних опадів. Сучасна автоматика має тривалий робочий ресурс. Термін служби обчислюється десятиліттями.

Автоматика «Алютех» вирізняється стійкістю до механічних ударів. Елементи обладнання виготовляються з міцного пластику та сталі. Завдяки високій якості навіть при інтенсивній експлуатації можна бути впевненим у довгому терміні використання.

X