Автоматика для воріт

Яким би типом воріт ви не користувались (відкатні, розпашні, підйомні або рольставні), автоматика зробить керування ними комфортним. Процес закривання та відкривання проходить без фізичних зусиль. Автоматика для воріт дозволяє управляти полотном, не виходячи з транспорту. Пропонуємо широкий вибір пристроїв для різних систем від виробника Alutech, який відомий комплексними рішеннями для об’єктів приватного, промислового та інших типів.

Вся продукція відрізняється простою, надійною експлуатацією та тривалим періодом роботи. Система представлена ​​електричними приводами, які правильно розподіляють навантаження на конструкцію, впливають на тривалий термін служби та забезпечують плавний хід стулки.

Механізми для гаражних воріт

Установка автоматики виконується на секційні, рулонні, розстібні та інші типи огорож. Пристрої розраховані на експлуатацію у різних кліматичних зонах. Є моделі, що працюють при температурі до -60 °С, що досягається завдяки спеціальному обігрівальному елементу.

Будь-який тип приводу (важільний, лінійний, ланцюговий) повинен бути встановлений фахівцями, тільки в цьому випадку гарантується безпека експлуатації, ефективність і тривалий термін роботи.

Користувач може настроїти показники:

  1. Швидкість руху стулки.
  2. Автоматичне закриття після в’їзду або виїзду.
  3. Режим «хвіртка» (коли немає потреби відчиняти ворота повністю).

Базовий комплект дозволить керувати воротами з відстані десятків метрів за допомогою дистанційного пульта. Додатково можна замовити кодову та антивандальну клавіатуру, ключ-кнопку, GSM- та Wi-Fi-модулі. У такому разі автоматика для воріт спрацьовує за сигналом з вашого смартфона, навіть якщо ви перебуваєте за сотні і тисячі кілометрів. Пристрій також об’єднують у систему «Розумний Дім».

Приводи для промислових воріт

Пристрої будуть відрізнятися характеристиками потужності, оскільки вони розраховані на велику вагу та габарити конструкції, а також інтенсивність експлуатації. Автоматика для воріт дозволить економно витрачати їхній ресурс, забезпечити зручний виїзд та в’їзд на територію. У нас є рішення для різних типів огорож та умов використання.

Приводи підбираються з урахуванням:

  • загальної маси воріт та передбачуваного навантаження;
  • типу конструкції;
  • площі полотна;
  • умов експлуатації.

Користувач може настроїти автоматичне відкриття або закриття полотна, швидкість руху. У додатковій комплектації передбачені різні варіанти керування воротами та елементи безпеки. До них відносяться сигнальні лампи, які повідомляють пішоходів про в’їзд або виїзд транспорту, та фотоелементи, що не дозволяють закритися полотну, якщо зустрічається перешкода.

Лінія комфорту встановлює різні типи автоматики, які підходять для гаражних, в’їзних, промислових воріт. Ви можете купити елементи керування за ціною, яку пропонує виробник, а також замовити установку. При грамотному монтажі ворота прослужать десятиліття з мінімальним обслуговуванням. Автоматика на ворота має гарантію до 3 років від виробника «Алютех», а ми забезпечимо безперебійну роботу, гарантійний та постгарантійний сервіс.

X