Арочні вікна

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Що таке аркове вікно?

Арочними називають вікна, верхня частина яких має форму арки або все вікно виконано у формі півкола. Такі вікна встановлюються в арочних отворах, використовуються як для фасадного скління, так і для внутрішнього дизайнерського зонування приміщень. Часто склопакети арочних вікон можуть містити декоративні вітражні елементи.

Які бувають арочні вікна?

Арочне вікно може бути глухим або багатосекційним. У такому випадку його конструкція містить фрамугу (верхня аркова частина) і, власне, прямокутне вікно, яке може бути глухим, розпашним, відкидним або поворотно-відкидним.

Чим відрізняється стрілчасте аркове вікно від звичайного і де застосовується?

Стрільчасте аркове вікно, на відміну від класичних різновидів (англійське, мавританське, напівциркульне вікно) має загострений верх, часто виконаний у трикутній формі. Стрілчасті вікна використовуються в оформленні соборів та костелів у готичному стилі, можуть бути елементом дизайнерського рішення при склінні фасадів будь-якої будівлі житлової, офісної, торгової нерухомості.

З чого роблять арочні вікна?

Для виготовлення арочних вікон використовують алюмінієвий та металопластиковий профіль

Арочні вікна

З усіх видів нестандартних вікон найпоширенішими є арочні. Популярність їх пов’язана не тільки із зовнішньою елегантністю та нетлінним класичним стилем, але й з більш практичними аспектами: арочна віконна конструкція хоч і є досить складною, але має ширші можливості для вибору профілю, склопакета та способу відкриття вікна в порівнянні з круглими або трикутними вікнами . Компанія Лінія Комфорту займається виготовленням та встановленням вікон понад 15 років. У нас Ви можете купити арочні вікна, вибравши стандартний проект з каталогу або замовити арочні вікна в Києві за індивідуальним проектом та гарною ціною.

Види арочних вікон та їх особливості

В архітектурі виділяють такі найпоширеніші типи арочних вікон:

 1. Мавританське. Цей тип вікон має тисячолітню історію і сягає корінням у стародавню мусульманську архітектуру. Мавританське вікно має форму підкови та дуже поширене у житловій забудові Середземномор’я.
 2. Англійське. Класичне аркове вікно із суворим силуетом. Верхня частина вікна виконана як арка. Може бути цільним або складатися з двох компонентів: прямокутної нижньої частини та арочної фрамуги або арочного глухого вікна. Англійські вікна іноді використовуються як панорамні абодля скління фальш-балконів без широкого балконного виступу.
 3. Французьке. Цей тип вікна в підлогу в класичному варіанті має арочну форму зверху конструкції. Французьке вікно характеризується цілісністю конструкції, у ньому фрамуга не передбачена.
 4. Стрільчасте. Арочні стрілчасті вікна є декоративними, ними прикрашають собори та костели в готичному та нео-готичному стилі. Крім культових споруд рідко де застосовуються, хіба що в дизайнерських цілях. Можуть бути прозорими та вітражними, глухими або з фрамугою.
 5. Напівциркульне. Арочне вікно напівциркульної форми представляє правильний півкруг, воно хіба що половинка від круглого вікна. Напівциркульні вікна переважно глухі, якщо мають виключно декоративне навантаження. Якщо вікно має додаткову функцію провітрювання, це найчастіше фрамуга.

Переваги та недоліки арочних вікон

Модельний ряд арочних вікон та їх конфігурація дуже різноманітні. До їх плюсів належить:

 • Елегантний зовнішній вигляд;
 • Великий вибір видів відкриття вікон: поворотний (розпашний), поворотно-відкидний, відкидний (фрамужний);
 • Збільшення площі скління, і, отже, більше світла;
 • Широкі можливості декоративних склопакетів.

Недоліки у арочних віконних конструкцій також є:

 • Дорожнеча;
 • Складність виготовлення та монтажу.

Арочні вікна роблять із алюмінієвого та металопластикового профілю, вони здатні нести практично будь-який склопакет, оскільки конструктивно ніщо не заважає застосувати багатокамерний профіль з великою монтажною шириною. Можливо виготовити холодні та теплі арочні віконні конструкції, повністю вітражні, з прозорим склом або комбінованим з вітражем. Вони використовуються як для зовнішнього скління, так і для зонування приміщень при оформленні інтер’єрів.

Компанія Лінія Комфорту має своє високотехнологічне виробництво в Києві та виготовляє арочні вікна будь-якого типу та конфігурації. Нашим майстрам під силу проекти з підвищеною складністю.

X