Алюмінієві ролети на вікна

Захисні ролети – це візитна картка сучасного будинку.

Використовуються в приватних будинках, офісах, магазинах, кіосках, банках.

Скрізь, де є віконні, дверні та гаражні проєми.

Більшість конструкцій зроблені з алюмінію.

6 переваг алюмінієвих ролет:

  1. Взимку будинок теплий, а влітку – прохолодний. Віконні ролети виконують подвійну функцію по відношенню до температури повітря. У спеку зберігають прохолоду . Взимку – зберігають температуру повітря в приміщенні, зменшуючи втрату тепла через вікна.
  1. Безпека вдома, коли ви у від’їзді. Ніякий злодій не страшний, адже конструкції з алюмінію підвищеної міцності охороняють будівлю, коли немає господаря.
  1. Алюмінієвий профіль  всередині з пінним наповненням. Це знижує рівень стороннього шуму. Актуально для жителів великих міст, яких втомлює вуличний рух. З ролетами на вікнах зовнішній світ залишається зовнішнім.
  1. Захист особистого життя. Ніхто не буде спостерігати або підглядати за Вами, коли в будинку закриті захисні конструкції.
  1. Підходять для тих, хто цінує здоров’я. Ролети з алюмінію протестовані на екологічну безпеку. У складі немає токсичних та шкідливих речовин.
  1. Простота в управлінні. Піднімати і опускати конструкцію можна вручну або автоматично – одним натисканням кнопки. Вони легкі в догляді і чищенні з обох сторін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *