ЗАХИСНІ РОЛЕТИ 1

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

Ролети – сучасна захисна конструкція, яка не тільки не дозволить зловмисникам та вандалам завдати шкоди приміщенню, але й стане окрасою фасаду, наголошуючи на статусі Вашого приватного домоволодіння або підприємства. Компанія Лінія Комфорту більше 15 років займається розробкою, виготовленням та встановленням «під ключ» захисних ролетних конструкцій. У нас Ви можете купити ролети у Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми пропонуємо:

  • Захисні ролети на вікна (рольставні віконні)
  • Захисні ролети на двері
  • Захисні ролетні ворота (рулонні ворота)
  • Захисні ролетні грати.

Щоб замовити ролети за індивідуальним проектом або з нашого каталогу, зв’яжіться з менеджером Лінії Комфорту та отримайте безкоштовний швидкий прорахунок вартості конструкції.

ПЕРЕВАГИ ЗАХИСНИХ РОЛЕТІВ

Популярність захисних ролетів обумовлена ​​їх універсальністю та численними плюсами від використання конструкції:

  • Ролети захищають від зламу та сторонніх очей.
  • Завдяки їм не чути шуму з вулиці.
  • При закритих ролетах у спеку температура в кімнаті знижується на 5 градусів. А втрати тепла взимку через вікна знижуються на 30%. Заощаджуйте гроші на опаленні та кондиціонуванні приміщення.
  • Завдяки ролетам вікна цілі після бурі чи сильного граду.
  • Ролетний профіль з перфорацією має маленькі отвори, що пропускають сонячне світло у приміщення. Також він дозволяє розглядати вітрини магазинів, навіть коли магазин закритий.

Отже, захисні ролети – стильні та надійні охоронці простору приватного домоволодіння або підприємства, але за умови виготовлення конструкції за правильним заміром, який гарантує ідеальні пропорції ролетів згідно отвору, куди вони будуть встановлені. Тільки фаховий якісний замір, виконаний професіональними майстрами, забезпечить високу якість ролетів та їх подальшу комфортну експлуатацію.

ЯКІСНИЙ РОЛЕТНИЙ КОРОБ – ЗАПОРУКА КРАСИ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Від вибору ролетного короба залежать експлуатаційні властивості виробу. Неправильно підібраний або неякісний короб нівелює всі плюси ролетів, тому підбором, виготовленням та встановленням ролетів повинні займатися професіонали. Майстри Лінії Комфорту рекомендують наступні поєднання:

1.Короби 45 ° і 20 ° – ідеальний вибір для будівель з серйозною геометрією.

2. Круглі та напівкруглі короби успішно підкреслять плавність ліній та гармонійність усіх елементів фасаду.

3. Вбудований короб прихований у ніші віконного або дверного отвору, забезпечить красу зовні, завдяки чому вся ролетна конструкція органічно впишеться в інтер’єр будь-якої будівлі.

НАШІ РОБОТИ

ДИЗАЙН РОЛЕТІВ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Наша компанія пропонує великий вибір дизайнерських рішень для ролетів, завдяки чому Ви підберете ідеальне рішення для будь-якого фасаду. Вибирайте колір за своїм смаком із класичної палітри, або у фактурі дерева чи металу.

Ми пропонуємо 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів, які забезпечують різні варіанти поєднання ролет із фасадом будівлі. Також можна підібрати різні поєднання кольору полотна та обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будинку, а обрамлення – під колір покрівлі чи навпаки.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

X