В'ЇЗНІ ВОРОТА

Крім того, що в’їзні ворота виконують ряд функцій – захищають, прикрашають, створюють зручні та безпечні умови для паркування – вони також є “візитною карткою”, заявляючи про статус свого власника. Надійні, довговічні та стильні в’їзні ворота створює компанія Лінія Комфорту. Ми працюємо понад 15 років і маємо на рахунку сотні об’єктів, якими пишаємося. Наша продукція має високу якість, адже у виробництві ми застосовуємо передові технології

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

ПЕРЕВАГИ ВОРІТ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Крім того, що в’їзні ворота виконують ряд функцій – захищають, прикрашають, створюють зручні та безпечні умови для паркування – вони також є “візитною карткою”, заявляючи про статус свого власника. Надійні, довговічні та стильні в’їзні ворота створює компанія Лінія Комфорту. Ми працюємо понад 15 років і маємо на рахунку сотні об’єктів, якими пишаємося. Наша продукція має високу якість, адже у виробництві ми застосовуємо передові технології:

 • Використовуємо напівавтоматичний зварювальний апарат, щоб зробити з’єднання непомітним.
 • Фарбуємо в спеціальній камері, куди не потрапляє пил, волога та комахи. Наносимо один шар грунтовки і два шари трикомпонентної фарби, завдяки чому покриття не змінює колір, не стирається, не лущиться і не тріскається.
 • Ретельно прибираємо металеву стружку перед нанесенням фарби, тому на воротах немає іржі після дощу.
 • Ставимо алюмінієвий кут на верхній трубі полотна для захисту лакофарбового покриття каркасу від викочування напрямним роликом.
 • Заповнюємо герметиком щілини та стики каркасу, щоб вода, сніг, бруд туди не потрапляли;
 • Робимо вентиляційні отвори, щоб вода не замерзала та каркас не деформується взимку.

РОЗПАШНІ ТА ВІДКАТНІ КОНСТРУКЦІЇ

Перше, з чим слід визначитися при виборі в’їзних воріт – з їхньою конструкцією:

 1. Купити відкатні в’їзні ворота можна для ділянки, ширина якої дозволяє встановити полотно, що пересувається вздовж паркану. Плюс відкатних воріт у тому, що при відкритті вони не перегороджують вулицю та не забирають корисну площу у дворі.
 2. Купити розпашні в’їзні ворота рекомендується у випадку, якщо ширина майданчика обмежує можливості для відкатної конструкції. Класичні двостулкові в’їзні ворота можуть відчинятися як усередину будинку, так і назовні.

АВТОМАТИЧНІ В’ЇЗНІ ВОРОТА

Лінія Комфорту виготовляє як механічні, так і автоматичні ворота.

Механічні незалежні від примх електроніки, їх простіше обслуговувати, утримання обходиться дешевше.

Автоматичні ворота позбавляють зайвих рухів, створюють комфортні умови для в’їзду в негоду, зберігають час, підвищують престижність. Для воріт ми використовуємо елітну автоматику, яка характеризується високою надійністю та довговічністю.

ВИБІР ЗАПОВНЮВАЧА ТА КОНФІГУРАЦІЯ ВОРІТ

В’їзні ворота повинні бути міцними і органічно вписуватися в дизайн паркану. Лінія Комфорту пропонує такі види матеріалів заповнення каркасу:

 • метал з кольоровим полімерним покриттям (профнастил, фільонка, стальбрус, жалюзі, горизонт);
 • сендвіч-панелі – міцний багатошаровий матеріал із гарними теплоізоляційними властивостями;
 • полікарбонат – напівпрозорий полімерний продукт підвищеної міцності.

Для комфортного використання воріт у пішохідному режимі можливе оснащення конструкції вбудованою хвірткою. Вона не вимагає додаткового отвору в паркані, але має не для всіх зручний поріг. Щоб хвіртка була без порога, її можна встановити окремо.

X